directions
A
L
A
K
A
A
R
T
Telliskivi Kirbufestival

29. augustil toimub enam kui 400 müüjaga Telliskivi Kirbufestival!

29. augustil kl 10-19ni toimub juba neljandat korda Telliskivi Kirbufestival. Kauplema tuleb üle 400 müüja, lisaks kirbukaubale, käsitööle ning vanavarale saad soetada maitseelamusi toiduturult, kus sel aastal müüakse peamiselt kohalikku maakaupa, talude toodangut ning ökotooteid. 

Kirbufestivalil on rikkalik meelelahutusprogramm, lavale astuvad muuhulgas AHHAA Teadusteater, Angus, Micucu, Aparaat, Kallavere kooli ning tantsustuudio “Modus” tantsijad ning DJ-laval loovad meeleolu Ott Kelpman, Madis Aesma ning Mattias Naan. Uuskasutuskeskuse alal avatakse rattalaat, saab annetada asju ning soetada uuskasutuses kaupa.

Kahel lastealal saavad lapsed meisterdada kotte, rinnamärke ning kingitusi, samuti lüüa tantsu Sõltumatu Tantsu Lava eestvedamisel ning tutvuda pakendite taaskasutuse ja prügi sorteerimise maailmaga Eesti Pakendiringluse alal. Kõigile huvilistele on avatud ka ronimissein.

Loe festivalist täpsemalt Facebookist!

Sissepääs festivali alale maksab 1 €, alla 10-aastastele tasuta!

Jälgime keskkonnasõbralikke põhimõtteid – viska eri tüüpi prügi vastavatesse prügikastidesse ning arvesta, et plastiktopsiga joogi ostmisel lisanud joogi hinnale topsitasu.

ala kaart