directions
A
L
A
K
A
A
R
T
mare kelpman textile

Detsembris Telliskivis 3 uut poodi ja peotänav avatud 7 päeva nädalas!

Detsembris on jõuluostlemise mugavamaks muutmiseks Telliskivi poetänava kauplused avatud 7 päeva nädalas ehk ka pühapäeviti.

Lahtiolekuajad detsembris:

  • T-R 11.00-19.00
  • E, L-P 11.00-17.00

24.-26.12 ja 1.01 on Telliskivi poetänav suletud. 31. 12 on avatud osad kauplused, kuid tavapärasest lühemalt!


Telliskivi poetänaval on detsembris avatud kaks uut hüpikpoodi – Valhalla ja kelpman textile! JOOKS Rattastuudios on aga end talveks sisse seadnud TUISK Talveriiete ja suuskade pop-up pood!

kelpman textile POP-UP pood

mare kelpman tekstiilistuudio aitab valmistuda külmaks hooajaks ja avab pop-up poe juba teisipäeval, 24. novembril Telliskivi loomelinnaku poetänaval. Näha ja soetada saab uues värvivalikus armastatud mustritega salle, pleede ja mantleid ning kaubavalik täieneb jooksvalt ka päris uute toodetega.

marekelpman.eu

Telliskivi pop-up poes: Valhalla Factory

Valhalla loob ja valmistab sisustusaksessuaare, mis on inspireeritud loodusest, maailmamustri kildudest ja unenägudest. Valhalla Factory sisekujunduse aksessuaaride disain põhineb elustiili fotograafi Terje Talpsepa fotodel, mis on inspireeritud hommikustest jalutuskäikudest, reisidelt kogutud maailmamustri killukestest ja värvikatest unenägudest.

valhallafactory.com

TUISK Talveriiete ja suuskade pop-up pood

TUISK hüpikpood on end sisse seadnud Rattastuudios Jooks, mis pakub talvisel hooajal Armada kaubamärgi talve- ja suusariideid ning suuski. Lisaks on poe valikus Dickies ja Vans jakid, kampsunid, pusad, püksid ja jalanõud.

TUISK hüpikpood jääb avatuks 2016. aasta kevadeni.

Tuisk Facebookis

ala kaart