directions
A
L
A
K
A
A
R
T

Esimesel Telliskivi Tantsupeol saad tantsida 10 eri tantsustiili!

13-15. veebruarini toimub esimene Telliskivi Tantsupidu, mille raames saad osaleda ligi 20 tantsutunnis ja ühistantsimisel ning teha tutvust kümne erineva tantsustiiliga.

Enamus tantsustiile on pärit kaugetest ning eksootilistest paikadest. Proovida saad Brasiilia tantse Zouk, Forró ja Samba de Gafieira, aga ka Salsat, Flamencot, Argentiina tangot, samuti proovida Aafrika tantsudel põhinevat häbitut Diskoflirti! Samas võid teha tutvust ka Šoti ja Eesti rahvalike tantsudega.
Tutvu tantsude ja ajakavaga

Osta piletid tantsutundidesse!

Enamus tantse, mida proovida saad, on nn social dancing ehk seltskondlikud tantsustiilid, kus oluline on sotsiaalsus ja suhtlemine, uute inimestega tutvumine ning kus osalejal ei pea olema kindlat tantsupartnerit. Samas toimuvad ka soolotantsu õpitoad. Mõeldud on kogu perele – toimuvad ka kaks arendavat ja tantsurõõmu tekitavat AMT tantsutundi lastele.

Eelnev tantsukogemus ei ole üheski tantsutunnis eelduseks.

Vaata Telliskivi Tantsupeo ajakava!

Lisaks tantsutundidele ja õpitubadele leiab 13. veebruari õhtul aset kuum “Tantsusõprade karneval” F-hoones ja Sõbrapäeva õhtul legendaarne NO99 Tantsulaager: Telliskivi Tantsupeo eri. 15.02 õhtul lõpetab festivali lõbus tantsuetendus CABARET RHIZOME “Mutantants ehk 1000 tantsu, mida enne surma tantsida”.

ala kaart