directions
A
L
A
K
A
A
R
T

Kalamaja Päevade järelpidu: Frankie Animal / Lepatriinu / Gram-Of-Fun

Tänavu üheksandat korda toimuvad Kalamaja päevad kutsuvad 20. mail Telliskivi Loomelinnakusse Vaba Lavale järelpeole!

Üles astuvad indie-rokki viljelev Frankie Animal, kes tähistab Vaba Laval enda 5. sünnipäeva ning astub sel puhul lavale laiendatud koosseisus. Lisaks esineb särav laulja ja laulukirjutaja Lepatriinu ning tantsusammude eest kannavad hoolt peosarja Gram-Of-Fun residendid PhilGood, JaanJaago ja Muudu.

FRANKIE ANIMAL

Frankie Animal on jäiselt mahlane kui värskelt pressitud mojito reedesel hilisõhtul, täites ruumi enda ümber “täna võib kõike juhtuda …” tundega. Bänd on üheaegselt õrn ja jõuline, lummates publikut oma läbistava, kuid samas intiimse ja tundliku esinemisega. Indie rock grupi kõlapildis on kuulda mõjutusi Feist’ist Jack White’ni.

Tuuritanud koos Ewert and the Two Dragonsiga, esinenud teiste seas Positivuse ja Eurosonic Noordeslagi festivalil, andis kollektiiv 2016. aasta kevadel välja oma esimese täispika albumi “The Backbeat”.

Kuula: Frankie Animal – Nightlights: https://www.youtube.com/watch?v=OBl2tV_t7S0

LEPATRIINU

Särav ja armas singer/songwriter Lepatriinu, loob muinasjutte läbi lüürika koos kaasahaaravate elektrooniliste rütmide ja akustiliste instrumentidega. Triinu Paomets, kes Lepatriinu artistinime kannab, on muusikaga tegutsenud pea terve elu ning ligi poole sellest ka muusikat kirjutanud. Lepatriinu värskeim looming talletati tema esimesele helikandjale, tänavu aasta alguses ilmavalgust näinud minialbumile “EP1”.

Kuula: Lepatriinu – SENSITIVE https://www.youtube.com/watch?v=RoRXD1fmt_Y

GRAM-OF-FUN

Gram-of-Fun’i peaosa mängib muusika, mis paitab kõrvu ja hellitab hinge. Muusika, mis senini on justkui jäänud koduseinte vahele, tuuakse Gram-Of-Fun’il kandikul kätte. Muusika, mis hommikul pärast pidu ärgates täies ilus veel kõrvus heliseb. Jah, just see sama helide kombinatsioon, mida sa oled alati tahtnud peol kuulda, aga pole võib-olla julgenud isegi oodata, et keegi selle ka välja võiks mängida. Kalamaja päevade järelpeol astuvad pulti Gram-Of-Funi residendid PhilGood, JaanJaago ja Muudu.

Kuula: Gram-Of-Fun – Let’s Run Together https://www.youtube.com/watch?v=p8sgMQl6k_E

Pileteid hinnaga 7€ on võimalik soetada Piletilevist või Kalamaja päevade infotelgist.
http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/rock-ja-pop/kalamaja-paevad-2017-jarelpidu-216127/

Pilet kohapeal: 9€

Koduleht: www.kalamajapaevad.ee
Facebook: https://www.facebook.com/kalamajapaevad
Instagram: https://www.instagram.com/kalamajapaevad

Kohtumiseni Kalamaja päevadel ja järelpeol!

ala kaart