directions
A
L
A
K
A
A
R
T

Kalamaja päevade programm Telliskivi Loomelinnakus

Kalamaja päevad 2017 tulevad ja tükike programmi toimub ka Telliskivi Loomelinnakus, kus saab sel ajal nautida nii häid maitseid kui ostuelamusi, võtta ise aktiivselt osa ning tulla peole. Programm tasapisi täieneb ning täpsustub.

★ TELLISKIVI POED KOLIVAD ÕUE!
L, P kl 11.00-17.00
Telliskivi Poetänav ja selle esine

Valik Telliskivi Poetänava kauplusi tuleb hüpikpoodidena õue, poetänava ette! Homearti vaiba-, lille- ja kolalaat õues toob maja ette soodsaid vaipu, kõiksugu kraami laosoppidest ja soodsaid rõdulilli 🌻 Saab süüa, juua, jäätist ja kingituseks kommi!
Leiunurkadest toob viimased eksemplarid oma poe ette päevavalgele ka Les Petites.
Minu Väike Maailm üllatab udmurdi disaineri Polina Kubista Studio loomingu ja Xenia Joosti T särkidega, toob lettidele üllatuskauba ja riputab puhkamiseks puude vahele mõned rippkiiged.
Hubane turu-meeleolu ja värsked kaubad on garanteeritud!

Telliskivi kirbuturg
L kl 10.00-15.00
Telliskivi väljak

Iga-laupäevane kirbuturg Telliskivi väljakul ja sisehoovis. Tule jaluta ringi ja leia endale huvitavat “teise ringi kaupa”!

★ Atraktsioonipark
L kl 10.00-15.00
Loomelinnaku õue pargiala, laste mänguväljaku kõrval

Proovida saab kahte kogu perele sobivat atraktsiooni.
FootDarts ehk jalgpalli täpsusmäng, kus igal jalgpalli huvilisel on võimalik end täpsuskütina proovile panna. Mängu eesmärk on lüüa võimalikult suur skoor, et võita. Video: https://www.facebook.com/UNIQ.Event.EST/videos/1884269635149334/

Güroskoop on lennukisimulatsioon, millega treenitakse nii piloote kui ka astronaute. Astu pardale, pane silmad kinni, rända mõtetes kõrgele taevasse ja Sinu esimene sõit hävituslendurina võib alata.
Güroskoop võimaldab inimestel kogeda kuni 3G gravitatsioonijõudu (G-force). Video: https://www.youtube.com/watch?v=Z8Fg0bE8IRc

Liikumise töötuba: “Slackline algajatele ” (Kevin Hallop)
L kl 11.00-15.00
NB! Töötuba toimub kahes grupis! 1. grupp 11:00-13:00, 2. grupp 13:00-15:00.
Sõltumatu Tantsu Lava ja pargiala

Slackline on kahe tugipunkti vahele paigaldatud elastne nailonlint, millel harjutatakse tasakaalu seistes ja kõndides ning oskuste arenedes tehakse trikke, alates spagaadist lõpetades saltodega.
Töötuppa ootame kõiki, kes soovivad ennast proovile panna ja õppida midagi uut. Algajatele on palju nippe, kuidas hoida paremini tasakaalu ning edasijõudnutele saame õpetada ka trikke. Töötuppa on oodatud osalejaid alates 10. eluaastast.
Loe täpsemalt: http://stl.ee/tootuba/tootuba-vabadussport-ja-slackline/

Leivalõhnalised kontserdid / Inga Kaare & Peep Ojaveski duo
L kl 15.00-16.00
Muhu Leib

Muusikalist elamust jazzmuusikud Inga Kaare (vokaal) ja Peep Ojaveski (kitarr). Kuula: http://www.guitarra.ee/Inga_Kaare_Peep_Ojaveski_duo/
Repertuaaris on kitarrist Peep Ojaveski loomingut, samuti bossanova, swingi, flamenko, jazzrocki lugusid.

Sissepääs: annetuslik (kogu “Aitäh!”-topsi sisu saavad esinejad endale)
Kontserdi ajal valmivad värsked Muhu leivad, mida saab enne ja peale kontserti kaasa osta. Kontserdi ajal müüki ei toimu!

KMP järelpidu: Frankie Animal / Lepatriinu / Gram-Of-Fun
L kl 22.00
Vaba Lava & KÄRBES Kitchen&Bar

Suur õhtune asumifestivali pidu, mis täidab Vaba Lava maja hea muusika ning mõnusate meeleoludega. Laval Frankie Animal, Lepatriinu, Gram-Of-Fun!

Pilet eelmüügist 7€, kohapeal 9€!
Osta pilet: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/rock-ja-pop/kalamaja-paevad-2017-jarelpidu-216127/

Välknäitus: EKA sisearhitektuuri osakonna toolistuudio tulemused
P kl 12.00-16.00
Telliskivi Loomelinnaku ees, A1 maja nurgal (Lendav Taldrik Resto lähistel)

EKA ratastel projektiruumist TIR näeb EKA sisearhitektuuri osakonna 1. kursuse toolistuudio prototüüpide näitust. EKA sisearhitektuuri esimese kursuse tudengitele anti semestri alguses ülesandeks disainida ja valmis ehitada revolutsiooniline tugitool, mis oleks vastupidav, mugav, vormilt uudne ning samas põnev.

Eelmisel nädalal toimunud toolikursuse lõpphindamisel sooritati kaua kardetud istumis- ehk inseneritest, mis külvas tudengite ridadesse ärevust, ent ka tohutult rõõmu, kui selgus, et kõik 16 tooli väljusid testimisest võitjatena. See annabki osakonnale täie julguse prototüüpe välknäituse raames laiemale publikule demonstreerida.

Programm täieneb 🙂

ala kaart