directions
A
L
A
K
A
A
R
T

Pop-up raamatukogu Telliskivi Loomelinnakus

Juba teistkordselt tuleb Eesti Rahvusraamatukogu oma raamatutega lugejate juurde. Ootame kõiki lugemishuvilisi 17. augustil Telliskivi Loomelinnakus. Täpsemalt asume F-Hoone lähistel, ilusa ilmaga lageda taeva all muruplatsil ja kehvema ilma puhul A-1 ja A-2 majade vahelises kangialuses.

Pop-up raamatukogu on avatud kell 12-14. Lisaks raamatute laenutamisele tutvustame ka Rahvusraamatukogu teisi teenuseid ja e-lahendusi. Näitame ja õpetame kuidas on võimalik täiesti tasuta lugeda maailma tuntumaid ajalehti ja ajakirju nagu New York Post, Forbes, Vogue, Top Gear jne.

Eksklusiivselt pop-up raamatukogu raames on kõikidel soovijatel võimalik raamatuid laenutada kaheks nädalaks (tavapärase kolme päeva asemel).

* Kui sul on mõne kindla raamatu laenutamise soov, siis anna sellest teada ürituse all kommentaariumis ning võimalusel võtame selle kaasa.

Valikus on viimase paari aasta jooksul Eesti ja maailma tunnustatud kirjastustes välja antud raamatutest. Kindlasti tasub uudistama tulla, kui huvi pakub ettevõtlus, turundus, idufirmad, müük, juhtimine, tootearendus, reklaam, innovatsioon, raamatupidamine, personalijuhtimine, meeskonnatöö, klientide leidmine ja hoidmine või äriõigus. Meie raamatute seas leiab nii kergemat, kuid samas kasulikku lugemist, kui ka teaduspõhiseid uurimusi ja juhtumianalüüse.

Rõõmsa kohtumiseni!

ala kaart