directions
A
L
A
K
A
A
R
T
pop-up raamatukogu
N, 15. juuni, 11:00

Pop-up Rahvusraamatukogu loomelinnakus

Rahvusraamatukogu läheb suvel linna inimeste keskele, laenutab raamatuid, tutvustab teenuseid ja õpetab huvilistele, kuidas raamatukogu lugejana täiesti tasuta tutvuda maailma tippajakirjandusega Forbes’ist Vogue’ini.

Suvine Pop-up Rahvusraamatukogu stardib 15. juunil  kell 11-15 Telliskivi loomelinnakus, kus tutvustatakse loomemajanduse, innovatsiooni ja turunduse spetsialistidele valdkonna uusimat ja parimat kirjandust ning ajakirjade lugemise tasuta portaali PressReader.

Telliskivi loomelinnakusse võtame kaasa raamatud ettevõtlikule inimesele. Valikus on viimase paari aasta jooksul Eesti ja maailma tunnustatud kirjastustes välja antud raamatutest. Kindlasti tasub uudistama tulla, kui huvi pakub ettevõtlus, turundus, idufirmad, müük, juhtimine, tootearendus, reklaam, innovatsioon, raamatupidamine, personalijuhtimine, meeskonnatöö, klientide leidmine ja hoidmine või äriõigus. Meie raamatute seas leiab nii kergemat, kuid samas kasulikku lugemist, kui ka teaduspõhiseid uurimusi ja juhtumianalüüse.

Kohal on meie infospetsialistid, kes hea meelega annavad nõu, kuulavad lugejate ettepanekuid ja raamatusoovitusi. Suvisest pop-up raamatukogust laenutame raamatuid erakordselt kuni kaheks kuuks tavapärase kolme tööpäeva asemel. Sama pikk tähtaeg kehtib ka Eesti Rahvusraamatukogust Tõnismägi 2 laenatud raamatutele.

Kuna raamatud ei armasta vett, siis vihmasaju korral on Pop-up suletud.

ala kaart