TELLISKIVI PEIDUS POOL

21. oktoobril kl 15.00-20.00 avavad Telliskivi Loomelinnakus tegutsevad bürood, stuudiod, ateljeed,  galeriid, töökojad ja muud varjatud nurgad oma uksed esmakordselt linnarahvale ning kutsuvad külla.

Tule meie juurde, jaluta ringi Telliskivi Loomelinnaku igapäevakülastajale “varjulistes” kohtades ning osale tuuridel, vestlusringides, töötubades, tee sisseoste stuudiotes ning poodides, proovi üllatusmaitseid toidukohtades ning naudi esinejaid!

Telliskivis on peidus veel rohkem loovust, energiat ja hulle ideid, kui sa siiani arvanud oled!

Liitu sündmusega FACEBOOKIS!

AVATUD USTEGA ASUKAD

GIIDIGA TUURID

Linnalabori linnatuur - jalutuskäik giidiga läbi Telliskivi

Telliskivi Loomelinnaku tänavakunstituur - esmakordne tuur, mis tutvustab seinakunstiteoseid ning nende autoreid

TEST Pop-up galerii - näitus Telliskivi erinevates ruumides ning TEST galeriis koos eksperimentaaltuuriga

Punane Maja - võimalus jalutada “backstage’s” ja saada klubipidajatelt teada, kuidas käib hea peo korraldamine

Arproof / Artprint - ekskursioon kunsti trükikotta koos kohaliku giidiga

Garage48 HUB - garaažiliste juhtimisel tuur tulevasse ühistööruumi ning põnev ülevaade, millega Garage48 tegeleb

ala2

PROGRAMM

näitus meelelahutus muusika ekskursioon maitseelamus töötuba mood/disain

Valge Galerii III korrus (A1-A2 hoone vahel)

10.00-20.00

III korruse Valges Galeriis avatud fotonäitus koosneb 2016. aasta suvel Palestiinas ja Iisraelis üles pildistatud analoogfotodest. Pildid on tehtud Kiev-60 kaameraga. Näituse autoriteks on fotograaf Gregor Jürna ning Palestiinas vabatahtlikuna viibinud Kätlin Kuldmaa.

A1 III korrus / Valge Galerii (II korrus)

15.00-18.00

Avatud Jane Remmi tööde näitud Telliskivi Loomelinnaku II korruse Valges Galeriis ja A1 maja III korrusel. Võimalus külastada kunstniku ateljeed ja temaga kunstijuttu rääkida.

B hoone
(Väljaku ääres)

19:00 Steve Vanoni ja Heidi Paju näituse avamine TEST pop-up Galeriis
19:20 Pabrik - Kärt Einasto illustratsioonidega
19:40 Punane Maja - Ruudu Rahumaru Art - Ruudu Sandra fotokollaazid
20:00 Kivi Paber Käärid - Lauri Lihten-Haavel linoollõigetega
20:20 Pudel baar II korrus - Viguratoorium joonistustega
20:50 Erinevate Tubade Klubi - Ahti Sepsivart illustratsioonid, Evelyn Ervin ja Heleliis Hõim maalid. Ekraanidel Tomáš Roč - Sladke video installatsioon 'Identity'

TEST Fest! Tuntud ja veel tundmatute kunstnike ühisnäitus Loomelinnaku hoovi ümbritsevates avatud ruumides ja ettevõtetes. Ühisnäitusel esitlevad oma teoseid kunstnikud nagu Steve Vanoni, Heleliis Hõim, Evelyn Ervin, Artur Sadovski jt. Näitust tutvustab test-kuraatori eksperimentaalne tuur, mille lõpetab Indrek Spungini sooloplaadi "Ahvinäoga poiss" esitlus ning ühe näitusel osaleva kunsntiku Steve Vanoni muusikaline etteaste. Muusikaline programm jätkub DJ'de settidega tEST pop-up galeriis.

A1 III korrus

15.00-20.00

Tule tee meie juures “check-in”. Meie kontoris on üleval videokaamera, mille eest saad läbi astuda ning ükskõik, millisel looval viisil end salvestada lasta. Salvestutest valmib omamoodi alternatiivne kokkuvõtte video “Telliskivi peidus pool” üritusest ning nende külastajatest! Ühtlasi tule ajame juttu sel teemal, mida Mellow teeb ja kes me oleme.

A2 III korrus

15.00-20.00

Bonefarmi kontoris saab nautida rallimängu, õlut, head muusikat ja seltskonda.

A1 II korrus

15.00-20.00

Tule astu läbi Telliskivi Loomelinnaku südamest ehk meie peakontorist. Meie juures saab mängida lauamänge, ajada juttu loomelinnaku tegijatega ning tutvuda ajaloolise postrigaleriiga meie kontori seintel.

Siseterviserada “Loomelihas”

15.00-20.00

Tule liigu Telliskivi Loomelinnaku siseterviserajal “Loomelihas”. See on 400 meetrit tervislikku jalutuskäiku loomelinnaku koridorides, treppidel ning Valgetes Galeriides. Sel päeval saad terviserada läbides tegelikult külastada paljusid avatud ustega loomelinnaku asukaid. Kohal on Eesti Terviseradade esindaja, kes motiveerib sportlikku eluviisi harrastama :)

A1 IV korrus

15.00-23.00 Avatud pääs ETK ja teatri lavale ning tagatubadesse.
19.30 Cabaret Rhizome’i kunstilise juhi Johannes Veski meenutus ETK ja teatri ajaloost ning kaasav interaktiivne hääletus.

Demonstreerida külalistele ja publikule oma köögipoolt.
Kust said Cabaret Rhizome ja Erinevate Tubade Klubi alguse? Milline töö klubiseinte vahel igapäevaselt käib?
Kavas on kohtumine tegijatega: Cabaret Rhizome’i kunstiline juht Johannes Veski tutvustab kell 19:30 teatri ajalugu ja Erinevate Tubade Klubi sündi ning kõigi külalistega viiakse läbi ka üks ühine hääletus lavastuse „Otsuse anatoomia“ formaadi põhjal. Kätt saavad proovida ka need, kes etendustele jõudnud ei ole.
Avatud on nii ETK ruumid kui ka teatri greenbox sel sügisel mängukavas oleva lavastuse kujundusega. Külalised saavad sel päeval käia greenboxis uudistamas, kuidas virtuaalsel laval viibimine ja liikumine tundub, vahetades publiku vaatenurga näitleja perspektiivi vastu. Lisaks sellele ootavad huvilisi Telliskivi Loomelinnaku parim panoraamvaade, söögi- ja joogipoolist pakkuv baar ning õdus äraolemine meie erinevates tubades.

A2 II korrus

15.00-20.00

Tule tutvu meie salongiga ning broneeri aeg mõnusaks massaažiks. Ruth tutvustab ennast, salongi ning müügilolevaid tooteid. Kohal on ka koerterapeut Jasper! Ainult “Telliskivi peidus pool” raames külastajatele müügilolevad Yamuna ja Byothea tooted ning kohapeal broneeritud hooldused -10% SOODSAMAD!

A2 III korrus

16.00-17.30

Avame pop-up poe, kus on võimalik osta Eesti artistide T-särke. Teeme koostööd Uberiga, mille raames saad tellida endale samal päeval Elephants From Neptune uue albumi "Oh No" signeeritult & pühendusega. Uber toob Tallinnas plaadi sulle kohale 1h jooksul! Lisaks tasub juba seepärast meie juurest läbi tulla, et võibolla tuleb mõni bänd ka meile külla ning ajab juttu või teeb suisa muusikatki.

JOOKS Rattastuudio, B hoone (parkla kõrval)

15.00-20.00

JOOKSu juures saab koos lastega proovida rattaga võidu- ja vigursõitu. Kes teab, võibolla saavad seda teha isegi täiskasvanud :) Õhtupoole muutub JOOKS melomaanide mekaks, toimub järjekordne Muusikasõprade Klubi, kus mängitakse ja kuulatakse head muusikat!

B hoone
(Väljaku ääres)

21:15 Steve Vanoni muusikaline performance Erinevate Tubade Klubis
22:00 Indrek Spungin'i kontsert Erinevate Tubade Klubis
00:30 - 03:00 ..pidu jätkub TEST'is varahommikuste mõnusate DJ biitide saatel: Steve Vanoni, Eerik Kändler, Sten Roosvald, Hendrik Suurhans jt.

TEST Fest! Tuntud ja veel tundmatute kunstnike ühisnäitus Loomelinnaku hoovi ümbritsevates avatud ruumides ja ettevõtetes. Ühisnäitusel esitlevad oma teoseid kunstnikud nagu Steve Vanoni, Heleliis Hõim, Evelyn Ervin, Artur Sadovski jt. Näitust tutvustab test-kuraatori eksperimentaalne tuur, mille lõpetab Indrek Spungini sooloplaadi "Ahvinäoga poiss" esitlus ning ühe näitusel osaleva kunsntiku Steve Vanoni muusikaline etteaste. Muusikaline programm jätkub DJ'de settidega tEST pop-up galeriis.

A1 I korrus; Valge Galerii

10.00-20.00

Terve päeva ning õhtu vältel mängib loomelinnakus muusikat kodumaine plaadifirma ja värskekõlalise eesti popmuusika edendaja, ühendus Eesti Pops

B hoone
(väljaku ääres)

11.00; 15.00; 17.00

Esmakordselt avab oma uksed laiemale publikule kunsti ja fotode kõrgkvaliteeti pakkuv prindikoda Artproof. Tule vabrikutuurile, kus saad täpselt näha, kus ja kuidas nende töö käib ning kuulata sinna juurde lühiloengut kaasaegse fotode viimistlemise võimaluste kohta. Tasuta tuur kestab u 30 minutit ja toimub 21.10 kl 11.00, 15.00 ja 17.00!

Eesti Teatri Agentuur,
Sõltumatu Tantsu Lava sissepääs
(Vaba Lava maja tagumine uks)

16.00-17.00

Kuidas tehakse teatrit? Kus on teatritekstid ja kes neid valib? Mis tööd teevad lavamehed, produtsent, dramaturg? Eesti Teatri Agentuur (ETA) ning Vaba Lava kutsuvad oma peidus pooli avastama.
Eesti Teatri Agentuur tegeleb näidendite autoriõiguste vahendamise, teatristatistika kogumise ning Eesti teatri ekspordifestivali Draamamaa korraldamisega. ETA raamatukogu saad infot uuema näitekirjanduse kohta ning näidendeid lugeda ja laenutada.
"Telliskivi peidus pool" raames kutsub ETA kl 16 oma raamatukokku ühe põneva näidendi ühislugemisele.
JA SEEJÄREL kl 16.30 võtab ohjad üle Vaba Lava teater, näitab oma peidus tagaruume ja räägib, kuidas ning kelle abil teatritükid sünnivad.

Algus JOOKS
Rattastuudio eest

16.30

Võimalus külastada kohta, mida veel ei ole!
Detsembris avab meie B hoones uksed Lift99 HUB (endine Garage48 ühiskontor), kus asuvad oma maailma muutvate ideede kallal tööle 99 iduettevõtjad ja vabakutselist, lisaks hakkab seal hulk üritusi toimuma.
Ainult üks kord leiab aset unikaalne "enne & pärast" tuur tulevase Lift99 ruumidesse, kus ehitus veel käib. Ekskursioon koos põnevate startup juttude, Garage48 ja Lift99 tutvustuse ning ägedate inimestega algab 21.10 ÕHTUL KL16.30 JOOKS Rattastuudio eest. NB! Ekskursioon viib tolmustesse ruumidesse.

Algus Reval
Cafe eest

17.00

Tänavakunsti asjatundja Salme Liivrandi eestvedamisel toimub esmakordselt spetsiaalselt tänavakunstile ning graffitile keskenduv ekskursioon Telliskivi Loomelinnaku õuealadel ning seda ümbritsevas piirkonnas. Vaatame piirkonna suurimaid ja tuntumaid töid, räägime nende saamisloost ning autoritest, aga külastame ka vähemtuntud nurgataguseid ja räägime, kuidas kunst seintele tekib. NB! Ekskursioon on õues, pane soojalt riidesse!

Algus
F-hoone eest

17.30

Linnalabor viib läb põneva linnaretke Telliskivi Loomelinnakus. Avasta Telliskivi varjatumaid ja avalikumaid nurki, kuula põnevaid fakte piirkonna ajaloost tänasest päevast ning piilu ka tulevikkus. Tuur viib sind nii õue kui tuppa ja ilmselt külastame tuuri käigus esmakordselt kohti, mida me siiani kunagi enne külastanud ei ole! NB! Osa ekskursiooni on õues, pane soojalt riidesse! REGISTREERIMISINFO ÕIGE PEA

B hoone
(Väljaku ääres)

23:00 - 00:30 SU—MU (Eerik Kändler) live TEST pop-up Galeriis koos Fifi butiik live kehamaalingute ning Hi Matcha Jaapani tee degusteerimisega

TEST Fest! Tuntud ja veel tundmatute kunstnike ühisnäitus Loomelinnaku hoovi ümbritsevates avatud ruumides ja ettevõtetes. Ühisnäitusel esitlevad oma teoseid kunstnikud nagu Steve Vanoni, Heleliis Hõim, Evelyn Ervin, Artur Sadovski jt. Näitust tutvustab test-kuraatori eksperimentaalne tuur, mille lõpetab Indrek Spungini sooloplaadi "Ahvinäoga poiss" esitlus ning ühe näitusel osaleva kunsntiku Steve Vanoni muusikaline etteaste. Muusikaline programm jätkub DJ'de settidega tEST pop-up galeriis.

Punane Maja (väljaku ääres)

19.00

Punase Maja eestvedaja viivad väikesele tuurile selle peagi uksed sulgeva klubi tagaruumidesse ning räägivad, kuidas käib ühe hea peo korraldamine ning klubi pidamine. Ekskursiooni ajal on võimalik muuhulgas jälgida õhtul toimuva peo ettevalmistusi.

F-hoone

12.00-00.00 eriroad;
al 18.00 mängivad muusikat Jaagup Jalakas ja P Julm

Terve päeva saab nautida erirooga ja õhtul alates kella 18.00st mängivad paate Jaagup Jalakas ja P. Julm. Piduu!

B hoone
(tagumine parkla)

09.00-19.00

Muhu Pagarid on erandlikult avatud kuni kella 19:00. Degusteerimiseks pakume Muhu leiba seemnetega ja Butero käsitöövõisid. Müügil ka Muhu õlled. Küpsetame tavapärasest suuremas koguses leibu, et ka õhtul saaks sooja leiba osta. Erileib - Muhu leib jõhvikate ja metspähklitega.

B hoone,
sissepääs pargi poolt

10.00-17.00

Ainult 21.10 avanevad uksekella helistamise peale La Muu jäätisevabriku kontori uksed, et osta sel päeval La Muu pakijäätiseid imehea hinnaga - 4,5€ pakk (tavapärast on hind poodides 5,9€ ja enamgi veel).

Telliskivi Poetänav,
A2 hoone

14.00-20.00

Meie armsas Tellisikivi kohvikus toimub magusasõprade eriürituse „Saa vahvlimeistriks!“. See tähendab, et toome vahvlitööstuse otse Telliskivi südamesse! Igal vahvliostjal on võimalus ise meisterdada suussulav käsitöövahvel meelepäraste lisanditega.

A1 II korrus

15.00-20.00

Nobenaps ja Artisan Honey avavad ühiselt ukse Artisan Honey kontoris. Pakume maitsta eestimaist mett ja napsu, räägime toodetest lähemalt ja oleme rõõmsad vestluskaaslased kõigile huvilistele.

Valge Galerii
III korrus (A1-A2 hoone vahel)

15.00-20.00

Ainult üheks õhtuks saab Valgest Galeriist (A1 ja A2 maja vahel III korrusel) kohvik-lebola, kus saab mõnusalt muusikat kuulata, kott- toolides puhata ning veidi süüa-juua hankida. Kohal on Säsi Kombucha ja vesikeefiri tegijad, saab neid imehäid ja kasulikke jooke proovida.

A3 III korrus

16.00-18.00

Degusteerime smuutisid, räägime tervislikust vahepalast ning tutvustame võimalust tellida smuutisid kontorisse.

Pudel Baar,
B hoone

16.00-01.00

Meie käsitööõllede baari valikus on jätkuvalt ligi 200 kohalikku, välismaist ja eksootilist õlut. “Telliskivi peidus pool” ERIPAKKUMINE: rahva lemmik ehk enimmüüdud õlu Pilsner Urquell vaadist 0,5 l vaid 3€

Kivi Paber Kääride hoone
II korrus

15.00-16.00 Vestlused ja tutvustused
16.00 arutelud vabas vormis

Vestleme investeerimise ning oma investeerimisportfelli loomise põhitõdede üle. Samuti anname ülevaate, kuidas investeerimine Funderbeami platvormil töötab. Tule kohtu uudse investeerimiskeskkonna Funerbeam eestvedajatega ning kogu inspiratsiooni investeerimise alustamiseks iduettevõtetesse.

Vaba Lava taga,
Sõltumatu Tantsu Lava “kangialuses”
Kohtumispaik kl 14.55

15.00-16.00

TOIDA OMA BRÄNDI
Sviiter on üheksandat aastat Eesti Disainimaastikul tegutsev loovbüroo, mis igapäevaselt tegeleb ettevõtete brändingu küsimustega. Räägime, kuidas ideest saab bränd ning kuidas sellele meie büroos liha ja struktuuri kasvatatakse.

REGISTREERU: hello@sviiter.ee

B hoone
(tagumine parkla)

15.00-17.00

Safran korraldab oma kaupluses VÄRVIDE KOOLITUSE. Kui mõtled millalgi oma kodu remontida/ehitada, siis koolitusel saad teada, millised värvid millistele pindadele sobivad, milliseid toone teatud tingimustes eelistada ja palju muud kasulikku. Lisaks saad ise oma maalrioskused proovile panna ning Safrani kuulsa pigmendiriiuliga lähemalt tutvust teha! Safrani värvivalikus on naturaalsete toonidega savi-, lubi-, marmor-, kaseiin- ja liimvärve.

REGISTREERU KOOLITUSELE: tallinn@safran.ee

A3 III korrus

15.00-20.00

Disaini endale T-särk!
Anname T-särkidele uue elu - kasutame riidevärve- ja tekstiilimarkereid, soovi korral ka šabloone piltide ja tekstide kujundamiseks. T-särgid ja värvid toob ühendus Humana, soovi korral võib ka enda vana särgi värskendamiseks kaasa võtta.

A2 II korrus

15.00-20.00

Karikatuuride joonistamise töötoad - tule ja proovi!

A2 III korrus

15.00-20.00

Avame oma töötoa - tule läbi kogu perega ja saad proovida erinevaid kunstitarbeid Arte kaupluse tootevalikust ning proovida käsitööd väga paljudes erinevates tehnikates.

A3 IV korrus
koolitusruum “Sõna”

16.00-17.00

Avame põnevaid telgitaguseid, kuidas jõuavad filmid meie kinodesse, mis õigused ja kohustused kaasnevad filmide näitamisega avalikel üritustel, kuidas korraldada legaalselt filmifestivali või muud filmiüritust? Ja muidugi räägime sellest, kui äge tuleb novembris toimuv PÖFF.

A2 II korrus

17.00 loeng 17.30-19.00 tasuta hatha jooga tund

Jooga-teemaline lühiloeng ning tasuta hatha jooga tund. Hatha jooga on siinmail enimharrastatud joogastiil.

B hoone (väljaku ääres)

18.00-19.00 Tasuta Aafrika tantsude ja trummide töötuba

Meie juures on võimalik osta Ghana, Keenia, Uganda ja Afganistani naiste käsitööd ning kuulda, kuidas Mondo toetab naiste ja laste heaolu nendes riikides. Pakume õiglase kaubanduse teed ja kohvi ning arutame, kuidas meie tarbimine toetab vaesemaid riike. Kohvi kõrvale on võimalik mekkida Süüria ja Afganistani pagulaste poolt valmistatud suupisteid ja rääkida kokkadega juttu. Kohviku tulu toetab Mondo arengukoostööprojekte Aafrikas. Kell 18-19 toimuvad tasuta Aafrika tantsu ja trummi töötoad.

Telliskivi Poetänav, Kelpman Textile kauplus

18.30-19.30 Vestlusring “Õiglane kaubandus Eesti moodi”

ÕIGLANE KAUBANDUS EESTI MOODI
. Üha enam räägitakse Eestis õiglasest kaubandusest, keskonnasõbralikust tooraineist ja selle kasutamisest tekstiilitööstuses. Vähem räägitakse sellest, miks on ettevõtteid, kes toodavad Eestis ning miks me seda teeme ning mis põhjusel need rõivad on sageli kallimad.
Sellest ja juba ka eespool mainitud teemadel vestlevad Telliskivi poodide omanikud: Mare Kelpman (Kelpman Textile). kauplusest Minu Väike Maailm Jette Heinlo (kaubamärk Eerin) ja Iti Pällin (kaubamärk Villapai).
Üritus algab 18.30 Kelpman Textile poes

Telliskivi Poetänav

18.30-19.30 Vestlusring “Õiglane kaubandus Eesti moodi”

Tartus tegutsev loomelinnak Aparaaditehas tuleb meile esmakordselt külla! Telliskivi Poetänaval avab Aparaaditehas oma esinduspoe, kus müügil vinged disaintooted, mis igapäevaselt just Aparaaditehase ruumides valmivad. Lisaks sellele tuleb külla samuti Aparaaditehases toimetav Trükimuuseum, mis viib läbi paberi voltimise töötubasid.

A1 III korrus

15.00-20.00

Saab tulla vaatama, milline ühe rätsepa töökoda välja näeb, mis masinad ning võimalusel seal kasutusel on. Ajada saab ka õmblusjuttu ning nööpi saab ka ette õmmelda!

A3 II korrus

15.00-20.00

Unikaalne stuudio, mis toodab tekstiilkattega kaableid ning lambikomponente. Uksed on avatud, saab puhuda juttu, pakume limonaadi ja suupisteid.

A1 III korrus

15.00-20.00

Tule Nõelakese kontorisse tekstiili mosaiigi tehnikas poekotti disainima. Soovija mõtleb endale meelepärase kujundi välja, joonistab ja lõikab selle liimiriidest ja aluskangast välja ning seejärel nn täidab ladudes selle kangatükikestega. Kujundi õmblen mina poekotile. Poekott on mustast puuvillasest kangast.

Koti õmblemine sümboolse tasu eest. Samuti saab kohapeal tutvuda ja osta Nõelakese tooteid.

A1 III korrus

15.00-20.00

Teeme uksed lahti ja räägime oma tegemistest tootearendusest ja näidiste õmblemisest. Meie juures saad unikaalse sissevaate sellesse, kuidas tegelikult rõivaid modelleeritakse ning õmmeldakse ja milline töö “taustal” tuleb ära teha, et kaunid riided inimesteni jõuksid. Stuudiost saab kaasa osta kangajääke, kumme jms, et kodus ise õmblemisel kätt proovida.

A2 II korrus

15.00-18.00

Helge Kodu ruumiparfüümide demo ja nuusutamine. Tule puhu juttu Les Petites Eesti ja Baltikumi disainerite esinduspoe tegijatega.

A3 IV korrus

15.00-18.00

Kutsume kõiki oma moepessa. Tule meie moestuudiosse tutvuma meie loominguga (mantlid, kleidid ja aksessuaarid), vali mustreid, proovi selga ja aja autoritega juttu. Meie meeli erutavad mustrid, naiselikud vormid ning armsad prindid.

A1 III korrus

15.00-20.00

Tule külla unikaalne Eesti rõivabrändi WÖÖ stuudiosse ning tutvu meie loominguga. Meile on olulised looduslähedased materjalid, innovatsioon disainis, mugavus ning praktilisus! Kohapeal saad kõiki kaupu uudistada, proovida ning kaasa osta.

Telliskivi Poetänav
A2 hoone

15.00-20.00

Telliskivi Poetänav avatud kuni kl 20.00. Kõigis poodides saadavad nii uudised kui vanad hitt-tootet ning mitmed head eripakkumised. Poetänavalt leiad järgnevad kauplused: Homeart, Les Petites, Dharma Fashion, Kelpman Textile, Reet Aus Design, Minu Väike Maailm, Ehe Mood, ARTE Kunst ja Hobi, Roheline Vihmavari, Coffe Angels & OrganicDay, Mimesis, Vintage Chick, Universaal Universum

Roheline Saal
B hoone
II korrus

16.00-20.00

Spetsiaalne “Telliskivi peidus pool” erakorraline kirbuturg Rohelises Saalis. Telliskivi Loomelinnaku asukad müüvad oma taaskasutuskaupa, aga lisaks sellele traditsioonilised müüjad, käsitöö loojad jt. Tule jaluta läbi ja ostle endale head taaskasutatud kaupa.

B hoone
(väljaku ääres)

18.00-19.00

Naaberhuud on veel ametlikult avamata linnamööbli, valgustuse, sisustuslahenduste ja targa kodu- ja kontorisisustuse salong B-hoones, väljaku ääres. Naaberhuud, KEHA3 ning Upstairs Shop löövad uksed valla, astu sisse ja tutvu Naaberhuudi pidajatega, vaata ja katsu nende tooteid, kuula jutte tarkadest valgustitest ning nende juhtimisest ja linnamööbli disainist. Terve päeva vältel saad tulla uudistama Upstairs'i keraamikat! Natuke saab snäkki ja keelekastet ka.

B hoone
(väljaku ääres)

15.00-20.00 Käsitöö müük, vestlusring ja õiglase kaubanduse kohvik

Meie juures on võimalik osta Ghana, Keenia, Uganda ja Afganistani naiste käsitööd ning kuulda, kuidas Mondo toetab naiste ja laste heaolu nendes riikides. Pakume õiglase kaubanduse teed ja kohvi ning arutame, kuidas meie tarbimine toetab vaesemaid riike. Kohvi kõrvale on võimalik mekkida Süüria ja Afganistani pagulaste poolt valmistatud suupisteid ja rääkida kokkadega juttu. Kohviku tulu toetab Mondo arengukoostööprojekte Aafrikas. Kell 18-19 toimuvad tasuta Aafrika tantsu ja trummi töötoad.

Kontakt

Raimo Matvere // Telliskivi Loomelinnaku sisujuht

 raimo@telliskivi.eu

 (+372) 520 6098

telliskivi.eu