directions
A
L
A
K
A
A
R
T

RUUMID

MTÜ Mondo Koolitusruum – 50 m²

50 m²
B-hoone

MTÜ Mondo 50 m2 seminariruum sobib hästi koosolekuteks, seminarideks ja koolitusteks. Teatristiilis mahub ruumi kuni 25 inimest, koosolekuteks saab kasutada mugavat 12-kohalist ümarlauda.

HIND: 25 €/h või 100 €/päev

MTÜ Mondo maailmaharidus- ja koolituskeskuse seminariruumisuuruseks on 50 m². Auditooriumi stiilis mahub mugavalt istuma 25 inimest. Nõupidamiste ja koosolekute jaoks pakume ümmargust lauda 12 inimesele. Seminariruum sobib hästi koosolekuteks, seminarideks ja koolitusteks.

Seminariruumis on videoprojektor, pabertahvel, kõlarid ja WiFi. Soovi korral ka arvutiga ühendatav DVD/blu-ray mängija ning lisapult slaidide sirvimiseks. Ruumi valgustust saab reguleerida pimendavate ruloodega.

Seminariruumil on kööginurk, kus soovi korral on mugav kohvipausi ette valmistada. Võimalik lisatasu eest kasutada keskuse õiglase kaubanduse teed ja kohvi. Kokkuleppel pakume šokolaadi kohvipausideks.

Seminariruumis tegutseb igapäevaselt maailmaharidus- ja koolituskeskus. Kõigil külastajatel on võimalus tutvuda meie raamatukoguga ning soovi korral ka raamatuid laenutada.

HIND: 25€/h või 100€/ päev
Telliskivi Loomelinnaku asukatele soodustus -10%.

Kontakt: maailmaharidus@mondo.org.ee, +372 5119245

MTÜ Mondo asub Telliskivi Loomelinnaku B-hoones (Telliskivi 60A). Vaata Mondo asukohta!

ala kaart