directions
A
L
A
K
A
A
R
T

RUUMID

Pop-up pood

34 m2

A2 hoone I korrus

Telliskivi Poetänaval asuv pop-up ehk hüpikpood sobib suurepäraselt lähiajaliselt kaupluse pidamiseks. Meie pop-up pinnal saab avada poe kuni kaheks kuuks. Heas asukohas suure vitriinaknaga ruum sobib väga hästi nii kaubanduseks kui ka muuks tegevuseks. Näiteks on pop-up’is tegutsenud nii muuseum, jagamismajanduse infokeskus kui ka heategevusorganisatsioonid.

Telliskivi Poetänavat külastab igal kuul keskmiselt 40 tuhat inimest, pop-up pood saab Telliskivi Loomelinnaku turunduskanalites kajastamise näol ka turundustuge.

HIND: 500 €/kuu + käibemaks. Hind sisaldab ruumi, elektri- ja kommunaalkulusid ning internetiühendust.

Huvi Telliskivi Poetänava pop-up pinna vastu on suur, mistõttu toimuvad kandideerimisvoorud poe rentimiseks neli korda aastas.

★ Täida kandideerimisankeet siin! 
JÄRGMISE KANDIDEERIMISVOORU TÄHTAEG 31. JAANUAR 2018 Kandideerimistaotluste alusel rendime pinna välja 1 kuu kaupa juuli-september 2018.

LÄHTUME VALIKU TEGEMISEL JÄRGNEVATEST KRITEERIUMITEST:
1. Pop-up pinna rentimisele 1 või 2 kuuks võib kandideerida nii kaupluse, teenuse, heategevusliku/sotsiaalse ettevõtmise, muuseumi kui ka näitusega.
2. Eelistame kauplusi, teenusepakkujaid, loomeühendusi või sotsiaalseid ettevõtmisi, mis paistavad silma originaalse, eristuva kaubaga või ideega.
– kaupluste puhul valime võimalusel Eestimaist päritolu toodete/loomingu müüjaid.
– sotsiaalsete ideede puhul hindame ennekõike sobivust Telliskivi Loomelinnaku väärtuste ja miljööga ning võimalikku positiivset mõju kogukonnale, poetänava sihtrühmale.
3. Eelistame kauplejaid-teenusepakkujaid, kelle toote- ning brändivalik ei kattu Telliskivi Poetänava kauplustega.
4. Eelistame väikeseid, iseseisvaid tegijaid poe- ja teenuste kettidele.

ala kaart